Hizmetlerimiz

Peyzaj

'Peyzaj', fiziksel çevreyi ve insanların bu çevreye ilişkin algı ve değerlerini içeren bir kavramdır. Peyzaj, zaman içinde değişen hava ve suyla birli..

Bitkisel Üretim

Bitkiler gerek fiziksel amaçlı gerek üretim amaçlı olsun mutlaka yaşamın bir parçasıdır. Bitkisel çevrenin mekânının tasarımında insanoğlunun doğumund..

Yapısal Uygulamalar

Çevre Düzenleme Konut alanları, kentsel alanlar, kırsal alanlar, eğitim, sağlık, ticaret ve turizm merkezlerine yönelik kentsel tasarım ve çevre düzen..

Hazır Rulo Çim

Peyzaj uygulamalarının en önemli unsurlarından biri de çim alan tesisidir. Çim alan tesisi uygulamalarımızda en kaliteli malzemeyi uzman kadromuzla uy..

Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik sulama sistemleri, bitkilerin sağlıklı ve düzenli sulanması için geliştirilmiş sistemlerdir. % 30 civarında sulamada tasarruf sağlaması, d..

Kent Mobilyaları - Ahşap Uygulamalar

Kent Mobilyaları Kent yaşamı içerisinde sosyal alanlar yaratmak, spor yapılabilecek ,tesisler kurmak peyzaj mimarlığının önemli bir unsurudur. Tasarım..

Dekoratif Bahçe Aydınlatmaları

Günümüzde park, bahçelerin ve peyzaj alanlarının aydınlatılması dekoratif önem taşımaktadır. Tasarım ekibimiz estetik esaslar da göz önünde bulund..

Çatı ve Kat Bahçeleri

Çatılar evlerin üzerini örten, ana görevi iç mekanları yağmur, rüzgar, kar vb. dış etkenlerden korumak olan yapı elemanlarıdır.Binalarımızda önemli yü..

Dikey Bahçe Uygulamaları

Göğe dayadığımız kentleşme bizi tarih boyunca doğaya hasret bırakmıştır. Sanayileşme ile başlayan doğanın tahribatı, ardından teknolojinin hızla ilerl..

Gölet Şelale Havuz Uygulamaları

Peyzajda su ögesi, içinde su barındıran herhangi bir iç veya dış mekan dekorudur. Küçük masa üstü bir fıskiye ya da saksıdan su göletlerinden, büyük t..

Hydroseeding Uygulamaları

Hydroseeding bir diğer adıyla püskürtme çim, spreyleme yöntemi ile çim çıkarma tekniğidir. Yapılan etütler sonucu, toprağın özelliklerine göre hazırla..

Dekoratif Saksı Çözümleri

Hydroseeding bir diğer adıyla püskürtme çim, spreyleme yöntemi ile çim çıkarma tekniğidir. Yapılan etütler sonucu, toprağın özelliklerine göre hazırla..

Spor Alanı Uygulamaları

Spor alanı yapımında dikkat edilmesi gereken pek çok kriter vardır. Bunlar: • Fizibilite çalışması • Global liste oluşturmak • Mimari kadro seçimi&..

Periyodik Bahçe Bakım Hizmetleri

Hayalinizdeki bahçeye, balkona, terasa ya da iç mekanlara kavuşabilmenin yolu, bu alanları süsleyen bitkilerinize periyodik bakım yapmaktan geçer. Per..